English
Forsiden
Nyhetsarkiv
Historien
Meritter
Adelskalender
Billedgallerier
Linker
Gjestebok
Ta gjerne kontakt med oss! Send en mail til webmaster@hajduksplit.net
Internt - Logg inn
ALLE RESULTATENE FRA RIVERCAMP CUP I HELLAS

Iniohos (bildet) vant til slutt årets utgave av Rivercamp Cup etter blant annet å ha spilt en forrykende finale. Under finner dere alle resultatene fra kampene i Hellas.

Gruppe A

Alpha (Russland)

Kiev Unisport (Ukraina)

Active 02 (Hellas)

Futsal Hellas (Hellas)

Fredag 20. juni:

Bane: Kl.: Lag:

A 18.00 Alpha - Kiev Unisport 4-4

A 19.00 Alpha - Active 02 6-4

B 20.00 Kiev Unisport - Futsal Hellas 3-0

B 22.00 Active 02 - Futsal Hellas 3-2

Lørdag 21. juni:

Bane: Kl.: Lag:

A 18.00 Alpha - Futsal Hellas 3-1

A 18.30 Kiev Unisport - Active 02 3-1

Gruppetabell:

1. Kiev Unisport 3 2-1-0 10-5 7p

2. Alpha 3 2-1-0 13-9 7p

3. Active 02 3 1-0-2 8-11 3p

4. Futsal Hellas 3 0-0-3 3-9 0p

Gruppe B:

Juvetsus (Hellas)

Gypaetus (Hellas)

SK Monarch (Latvia)

KPP Baraberi (Slovakia)

Fredag 20.juni:

Bane: Kl.: Lag:

A 19.30 SK Monarch - KPP Baraberi 2-1

A 20.00 Juvetsus - Gypaetus 0-9

B 20.30 KPP Baraberi - Gypaetus 4-3

B 21.30 SK Monarch - Juvetsus 8-1

Lørdag 21. juni:

Bane: Kl.: Lag:

A 19.00 KPP Baraberi - Juvetsus 9-0

A 19.30 SK Monarch - Gypaetus 4-3

Gruppetabell:

1. SK Monarch 3 3-0-0 14-5 9p

2. KPP Baraberi 3 2-0-1 14-5 6p

3. Gypaetus 3 1-0-2 15-8 3p

4. Juvetsus 3 0-0-3 1-26 0p

Gruppe C:

Hajduk Bergen (Norge)

Ali Demi Tirana (Albania)

Cobalt Blue (Hellas)

Power (Hellas)

Fredag 20. juni:

Bane: Kl.: Lag:

B 18.00 Power - Cobalt Blue 3-5

B 18.30 Hajduk Bergen - Cobalt blue 3-1

A 18.30 Ali Demi Tirana - Power 6-3

B 19.00 Ali Demi Tirana - Hajduk Bergen 2-2

Lørdag 21. juni

Bane: Kl.: Lag:

B 18.00 Ali Demi Tirana - Cobalt Blue 7-2

B 18.30 Hajduk Bergen - Power 9-4

Gruppetabell:

1. Ali Demi Tirana 3 2-1-0 15-7 7p

2. Hajduk Bergen 3 2-1-0 14-7 7p

3. Cobalt Blue 3 1-0-2 8-13 3p

4. Power 3 0-0-3 10-20 0p

Gruppe D:

Panpoloniakos (Polen)

Stone City (Hellas)

Iniohos (Hellas)

Ipapanti (Hellas)

Fredag 20. juni:

Bane: Kl.: Lag:

B 19.30 Panpoloniakos - Stone City 6-1

A 20.30 Ipapanti - Iniohos 0-6

A 21.30 Panpoloniakos - Ipapanti 7-2

A 22.00 Stone City - Iniohos 2-10

Lørdag 21. juni:

Bane: Kl.: Lag:

B 19.00 Panpoloniakos - Iniohos 0-6

B 19.30 Stone City - Ipapanti 2-5

Gruppetabell:

1. Iniohos 3 3-0-0 22-2 9p

2. Panpolonikos 3 2-0-1 13-9 6p

3. Ipapanti 3 1-0-2 7-15 3p

4. Stone City 3 0-0-3 5-21 0p

Sluttspill:

Lørdag 21. juni

8.delsfinaler

Kamp: Bane: Kl.: Lag:

1 A 20.30 Kiev Unisport - Juvetsus 5-1

2 B 20.30 Hajduk Bergen - Ipapanti 3-1

3 A 21.00 Alpha - Gypaetus 2-2 (5-4 på str.)

4 B 21.00 Ali Demi Tirana - Stone City 10-0

5 A 21.30 Cobalt Blue - Panpolonikos 1-3

6 B 21.30 Futsal Hellas - Monarch 1-4

7 A 22.00 Active 02 - KPP Baraberi 1-2

8 B 22.00 Power - Iniohos 0-3

Søndag 22. juni

Kvartfinaler:

Kamp: Bane: Kl.: Lag:

9 A 19.00 Kiev Unisport - Hajduk Bergen 1-1 (0-1 etter str.)

10 B 19.00 Alpha - Ali Demi Tirana 4-2

11 A 19.30 KPP Baraberi - Iniohos 0-1

12 B 19.30 Monarch - Panpolonikos 6-1

Semifinaler:

Kamp: Bane: Kl.: Lag:

13 A 20.30 Hajduk Bergen - Iniohos 0-4

14 B 20.30 Alpha - Monarch 2-1

Bronsefinale:

Kamp: Bane: Kl.: Lag:

15 B 21.00 Hajduk Bergen - Monarch 1-5

Finale:

Kamp: Bane: Kl.: Lag:

16 A 21.30 Iniohos - Alpha 4-0

25.06.2008  




Tilbake til nyhetsarkiv

Google
Nasjonal eliteserie 2008-2009
1. Fyllingsdalen 0 - 0 0
2. Holmlia 0 - 0 0
3. Horten 0 - 0 0
4. KFUM 0 - 0 0
5. Nidaros 0 - 0 0
6. Puma King 0 - 0 0
7. Samemafiaen 0 - 0 0
8. Sandefjord 0 - 0 0
9. Solør 0 - 0 0
10. Vega 0 - 0 0
Spillere
Robert Hisdal
Eirik Mella
Olav Gisle Tveiten
Magnus Hisdal
Rune Kandal
Svein Brede Mella
Amund Tveiten
Kim Røtne
Styret
Stig Malvin Halleraker
Bjarte Andrè Hollevik
Flest kamper
1. Robert Hisdal 473
2. Eirik Mella 441
3. Olav Gisle Tveiten 413
4. Svein Brede Mella 256
5. Magnus Hisdal 211
6. Einar Jacobsen 193
7. Amund Tveiten 174
8. Rune Kandal 93
9. Espen Mellingen 88
10. Kim Røtne 88
Flest mål
1. Eirik Mella 390
2. Robert Hisdal 328
3. Magnus Hisdal 165
4. Olav Gisle Tveiten 112
5. Einar Jacobsen 96
6. Espen Mellingen 61
7. HÃ¥vard Berger 55
8. Henrik Salveson 44
9. Knut Jørgen Berg 38
10. Svein Brede Mella 37